هنگام اجاره چادر به چه نکاتی توجه کنیم؟

اجاره چادر از داربست تهران  برای کاهش هزینه ها و ایجاد مکانی مناسب و با کیفیت برای انجام کارهای موقت بسیار مناسب می باشد. همچنین داربست تهران خدماتی همچون  نصب چادر و اجرای داربست را نیز توسط پیمانکاران ماهر و مجرب در اسرع وقت ارائه میدهد. جهت سفارش اجاره چادر و داربست و اسپیس و تخته زیر پایی و بشکه بنایی با شماره   ۰۹۱۲۱۱۶۹۸۲۴تماس حاصل فرمایید.

ویژگی های یک پارچه مناسب برای ساخت و اجاره چادر

دو ویژگی عایق بندی و امنیت در مقابل آتش  که یک پارچه برای ساخت چادر باید داشته باشد را در ادامه جهت آشنایی شما همراهان داربست تهران توضیح میدهیم.

امنیت در برابر آتش سازه پارچه ای

تمام پارچه هایی که برای ساخت چادر باید استفاده شوند جهت مقاومت در برابر آتش مورد آزمایش قرار میگیرند. پلی استرها با پوشش pvc به دلیل آتش گریز بودن شان به خروج شعله و آتش از محیط کمک زیادی  می کنند. همچنین الیاف شیشه دارای پوشش متفاوت می باشند که دود کمی تولید کرده و در برابر آتش  تا جایی که دما سبب از بین رفتن نقاط اتصال می شود مقاومت می کند.

با استفاده از  سیستم اروپایی میزان شعله وری، قطرات مذاب و گازهای حاصل از سوختن را اندازه گیری میکند.  بر این اساس پارچه بر اساس میزان مقاومت و امنیت در برابر آتش رتبه بندی می شود.

عایق بندی سازه چادری

سازه های پارچه ای اکثرا برا یاحداث مکانهایی بکار می رود که نیازی به گرم بودن ندارند. پارچه ای که برا یساخت چادر استفاده می شود بیشتر نقش یک فیلتر را در برابر شرایط هوای خارج  دارد تا اینکه بعنوان یک مانع در برابر آن باشد. برای اینکه پارچه بکار رفته عایق باشد، سازه های چند لایه که از یک پوسته داخلی و خارجی و یک لایه عایق میانی تشکیل شده اند گزینه مناسبی می باشند.

هرچند این راهکار سبب می شود نور از آن عبور نکند و داخل سازه نیاز به روشنایی مصنوعی داشته باشد. البته فناوری های جدیدی مانند نانو ژل وجود دارد که قابلیت عبور نور را دارد ولی استفاده از این چادرها بستگی به مقدار بودجه شما  دارد. خوبی دولایه بودن سازه چادری کاهش خطر چگالش یا همان جمع شدن قطرات آب روی پوسته می باشد.

داربست تهران ارائه دهنده خدمات اجاره و خرید داربست، چادر و اسپیس، تخته زیرپایی و بشکه بنایی در سراسر تهران می باشد.

جهت هماهنگی برای خرید و اجاره داربست ، چادر، اسپیس و تخته و بشکه زیرپایی با شماره ۰۹۱۲۱۱۶۹۸۲۴ تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *